panelarrow

BezpiecznyKierowca.com.pl

Szerokiej drogi

kamera

Monitorowany parking – pewne bezpieczeństwo

Wyjazdy na wakacje są zdecydowanie wyczekiwane – każdy uwielbia wypoczywać i cieszyć się piękną pogodą i nowymi, niesamowitymi widokami. Coraz częściej ludzie decydują się na to, aby na wakacje polecieć samolotem – w ten sposób wszystko odbywa się szybciej, a dotrzeć można znacznie dalej. Jeżeli i Ty marzysz o tym, by zobaczyć dalekie destynacje, to z pewnością wybierzesz do spełnienia tego marzenia właśnie podróż samolotem. Zwłaszcza, że w dzisiejszych czasach taka przyjemność jest coraz tańsza i samolotem można lecieć już za kilkanaście lub kilkadziesiąt złotych. I to za granicę!

Jak najlepiej dostać się na lotnisko?

Ale jak w takim razie dostać się na lotnisko, które w przeważającej liczbie przypadków znajduje się całkiem daleko za miastem? Oczywiście, można tam dojechać specjalną komunikacją miejską, jednak trzeba się liczyć z tym, że ta opcja jest zwyczajnie niewygodna. Zwłaszcza, jeżeli masz ze sobą duży bagaż rejestrowany i bagaż podręczny, który też może być całkiem spory i ciężki. W takim wypadku zdecydowanie lepiej jest udać się na lotnisko własnym samochodem. W tym miejscu jednak rodzi się pytanie – czy opcja zostawienia pojazdu na lotniskowym parkingu jest bezpieczna? Czy można tak zostawić auto na kilka do nawet kilkudziesięciu dni?

Dlaczego warto wybrać monitorowany parking przy lotnisku?

Oczywiście, warto jest zostawić swój pojazd na parkingu przy lotnisku – dzięki temu wracając z wakacji będziesz w stanie w komfortowy sposób dostać się z powrotem do domu. Usługa parkowania przy lotnisku oczywiście kosztuje, ale jej niezaprzeczalną zaletą jest to, iż każda kolejna doba jest tańsza od poprzedniej. To oznacza, że im dłużej parkujesz, tym mniej płacisz w przeliczeniu na dobę. Zdecydowanie jest więc to zachęta do dłuższych wakacyjnych wyjazdów za granicę.

Dzięki systemowi kamer na lotniskowym parkingu będziesz mieć pewność co do bezpieczeństwa twojego pojazdu, który będzie przez cały czas monitorowany. Dzięki temu w przypadku, gdyby cokolwiek stało się z twoim autem, miałbyś ewidentne dowody kto i kiedy to zrobił. To sprawi, że będziesz mógł ubiegać się o ewentualne odszkodowanie lub będziesz mieć dowody, które pokażesz policji. Zdecydowanie lepiej jest więc zostawić swój samochód na parkingu monitorowanym – na pewno jest to bezpieczniejsze wyjście, niż zostawić go pod domem bez opieki na tak długi czas.

samochód

Zadbaj o swój samochód

Wracając z wakacji z pewnością będziesz wypoczęty i zrelaksowany, dobrze by było utrzymać ten stan przez jak najdłuższy czas. Przykładowo, parking Przy Cargo we Wrocławiu oferuje możliwość doboru dodatkowych usług, polegających na wyczyszczeniu auta, tak by móc wrócić do pięknej i lśniącej maszyny. Jeżeli chcesz, aby twój samochód został umyty, to zdecydowanie powinieneś rozważyć tę opcję.

Pamiętaj o zadbaniu o bezpieczeństwo swojego auta podczas wakacyjnego odpoczynku. Jeżeli na swoje wczasy lecisz samolotem, to swój samochód będziesz mógł zostawić na parkingu lotniskowym. Da Ci to pewność, że gdy wrócisz z wojaży, będziesz mógł na spokojnie dojechać autem do swojego domu. Pamiętaj, dobry odpoczynek to taki, który dobrze się zaczyna i dobrze się kończy. Pamiętając o wszystkim, także o swoim samochodzie, dbasz o to, aby wszystko poszło po Twojej myśli.