panelarrow

BezpiecznyKierowca.com.pl

Szerokiej drogi

samochody na parkingu

Bezpieczeństwo na parkingu

Jeśli wybierasz się w daleką podróż i decydujesz, że na miejsce udasz się samolotem, pozostaje kwestia transportu na lotnisko. Dla osób mieszkających dość blisko nie stanowi to większego problemu. Zawsze można przecież poprosić członka rodziny o podwiezienie. Gorzej mają ci, którzy do większego miasta, z którego startują samoloty, muszą dojechać kilkadziesiąt, a nawet kilkaset kilometrów.

W takiej sytuacji idealną opcją jest znalezienie w pobliżu lotniska parkingu, który na czas wyjazdu umożliwi pozostawienie na nim auta. Bezpieczeństwo na takim parkingu jest podstawą.

Jak zadbać o bezpieczeństwo?

Bezpieczeństwo na parkingu gwarantuje między innymi monitoring. Dzięki niemu nie musimy obawiać się o bezpieczeństwo naszego samochodu. Nawet jeśli zdarzy się nieprzewidziany wypadek, wszystko zarejestrują kamery. Łatwiej będzie nam dojść do prawdy, wyjaśnić całą sytuację i w razie ewentualnych szkód – odzyskać pieniądze. Podczas nieobecności właściciela nieoceniona jest również ochrona parkingu. Dzięki strażnikom, którzy naprzemiennie kontrolują cały obszar, zmniejsza się ryzyko kradzieży.

To, co równie mocno liczy się w kontekście bezpieczeństwa pozostawionego auta, to również elementy wyposażenia parkingu. Chodzi między innymi o bramę, czy utwardzoną i odwodnioną powierzchnię. Dzięki takim udogodnieniom wiemy, że naszemu pojazdowi nie zagrażają ani ludzie, ani niesprzyjające warunki atmosferyczne.

Oczywistym plusem jest również położenie parkingu. Im bliżej lotniska, tym lepiej. Idealnie jest też, gdy mamy zapewniony transfer. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie musimy przecież pokonywać kolejnych ulic pieszo, ciągnąc za sobą ciężkie walizki.

parking

Parking przy lotnisku we Wrocławiu

Przykładem odpowiedniego miejsca, na którym pozostawienie samochodu będzie w stu procentach bezpieczne, jest parking przy lotnisku we Wrocławiu – Przy Cargo.

Na miejscu przez 24 godziny na dobę czuwa obsługa, która pilnuje, by z pozostawionymi samochodami nic się nie stało. Profesjonalny monitoring telewizyjny, nieustanna obserwacja, a co za tym idzie – rejestrowanie każdego ruchu i zdarzenia, to niewątpliwy plus tego miejsca.

Przy Cargo mieści się na terenie ogrodzonym solidnym, betonowym płotem i wyposażonym w dodatkową bramą wjazdową. Co więcej, zadbano również o to, by cały teren był oświetlony, odwodniony i ekologicznie wyposażony, między innymi w separator substancji ropopochodnych.

To, co najważniejsze z perspektywy użytkownika, to bezpłatny i szybki transfer na lotnisko. Całość zajmuje mniej więcej 2 minuty i odbywa się bardzo sprawnie. Z reguły co maksimum 10 minut kursuje pojazd, który odstawia pasażerów bezpośrednio na lotnisko. Na miejscu wyjaśniane są zresztą wszystkie formalności i zasady, udzielane zostają też rady dotyczące przechowywania pojazdu.

Opłata za parkowanie pobierana jest w formie gotówki, zaraz po przylocie klienta na lotnisko we Wrocławiu i odbiorze auta. Należność naliczana jest zgodnie z 24-godzinnym systemem dobowym. Jeśli przekroczona zostanie kolejna doba, potraktowane będzie to, jako kolejny dzień rozliczeniowy. Taki system nie stwarza żadnych problemów dla podróżujących. Wręcz przeciwnie – nie muszą oni bowiem martwić się ewentualnymi opóźnieniami.

Każdy klient może mieć też gwarancję tego, że zostanie potraktowany z należytą  uwagą. Firma wie, ile dla każdego kierowcy znaczy jego samochód. Przy Cargo jako profesjonaliści dbają o to,  by ich usługi były na jak najwyższym poziomie. Pozostawienie u nich samochodu, to bezpieczeństwo i komfort wypoczynku.

Comments are closed.